płytka polipropylenowa, nawierzchnia sportowa

NAXOS AIR

Modułowa nawierzchnia sportowa Naxos Air Evolution to wymarzona podłoga wszystkich sportowców! Dzięki międzynarodowym certyfikatom federacji sportowych jest stosowana w halach sportowych na całym świecie. Dzięki zastosowaniu unikalnej maty gumowej 3D uzyskano wyjątkowy komfort poduszki powietrznej, który zmniejsza ryzyko kontuzji, poprawia odbicie piłki, jest świetną izolacją akustyczną oraz eliminuje nierówności w podbudowie.

Właściwości

Moduły wzmocnione 25 x 25 x 1,1 z 7 punktami mocowań. Mikrotekstura na powierzchni, matowa powierzchnia bez odblasków (mniej odbicia światła)

Mata Gumowa 3D

Zastosowano unikatową matę z poduszkami powietrznymi

Szybka Intalacja

Bardzo łatwy montaż, niewymagający żadnych narzędzi.

Zalety Maty 3D

Unikalna konstrukcja maty pozwoliła uzyskać przestrzenie powietrzne, które dają wyjątkowy komfort zawodnikom i powodują , że nawierzchnia jest bardziej elastyczna., eliminuje nierówności podłoża, pochłania uderzenia pionowe chroniąc stawy zawodników, doskonała izolacja akustyczna, doskonałe odbicie piłki

Trwałość

Brak kosztów utrzymania,

15 lat faktycznej gwarancji producenta


WSZECHSTRONNOŚĆ

Opracowany i opatentowany system we współpracy z partnerami i profesjonalistami w dziedzinie sportu, jest idealny dla każdej dyscypliny.

Ma specjalną powierzchnię, która zapewnia doskonały poziom przyczepności, a matowe wykończenie eliminuje odblaski. Boczna amortyzacja przez milimetrowe szczeliny (7 punktów blokujących) między modułami jest najlepszym rozwiązaniem dla sportów o wysokich wymaganiach, zapewniając komfort i ochronę stawów dla zawodników.


DODATKOWY KOMFORT

Podkład 3D zapewnia dodatkowy komfort w postaci poduszek powietrznych. Milimetrowe szczeliny w płytkach działają z elastycznością piankowej maty, chroniąc stawy sportowców przed naprężeniami skrętnymi i zmniejszając zmęczenie. Nadaje się do pomieszczeń o wysokim poziomie wilgotności.

UNIWERSALNOŚĆ

Ta nawierzchnia oferuje wiele możliwości w zakresie wymiarów, kolorów, oznaczania linii sportowych i kształtu, umożliwiając reklamę bezpośrednio na samej nawierzchni. Skorzystaj z naszej usługi znakowania linii sportowych i odbieraj nawierzchnię z oznaczeniami już wykonanymi w fabryce.


OSZCZĘDNOŚĆ I ŁATWOŚĆ INSTALACJI

Nawierzchnia NAXOS składa się z modułów o wymiarach 25 cm x 25 cm z 7 złączami w postaci zatrzasków, które umożliwiają łatwy montaż i demontaż oraz większe oszczędności w naprawie podłogi w razie uszkodzeń. Nie stosuje się klejów do nawierzchni, co sprawia, że ​​można je usuwać i przenosić w inne miejsca.

Dane Techniczne

Wymiary: 25 x 25 cm
Grubość: 1,1 cm
Równość powierzchni: 0,0 mm
Rozszerzalność: od 0,0 do 1,2 mm
Ilość mocowań: 7 punktów na każdej stronie
Montaż: Na utwardzonym podłożu