płytka polipropylenowa, nawierzchnia sportowa

NAXOS FLEX

Dzięki zastosowaniu grubej maty piankowej nawierzchnia zyskała dodatkową elastyczność i dodatkowy komfort. Przeznaczona jest do wielu dyscyplin, gwarantuje bezpieczeństwo w każdym sporcie: futsal, koszykówka, siatkówka, piłka nożna, piłka ręczna, itp.

Nawierzchnia sportowa NAXOS zmniejsza zmęczenie graczy, pozwala na lepsze odbicie piłki i pozwala osiągać niezwykłe wyniki w grze.

Właściwości

Moduły wzmocnione 25 x 25 x 1,1 z 7 punktami mocowań. Mikrotekstura na powierzchni, matowa powierzchnia bez odblasków (mniej odbicia światła)

Mata Piankowa

Podkład piankowy zapewnia najwyższy poziom komfortu, zmniejszając zmęczenie sportowca.

Szybka Intalacja

Bardzo łatwy montaż, niewymagający żadnych narzędzi.

Zalety Maty Piankowej

Chroni nawierzchnię przed wilgocią, eliminuje nierówności podłoża, jednolita amortyzacja na całej nawierzchni, pochłania uderzenia pionowe, doskonała izolacja akustyczna, doskonałe odbicie piłki

Trwałość

Brak kosztów utrzymania,

15 lat faktycznej gwarancji producenta


WSZECHSTRONNOŚĆ

Opracowany i opatentowany system we współpracy z partnerami i profesjonalistami w dziedzinie sportu, jest idealny dla każdej dyscypliny.

Ma specjalną powierzchnię, która zapewnia doskonały poziom przyczepności, a matowe wykończenie eliminuje odblaski. Boczna amortyzacja przez milimetrowe szczeliny (7 punktów blokujących) między modułami jest najlepszym rozwiązaniem dla sportów o wysokich wymaganiach, zapewniając komfort i ochronę stawów dla zawodników.


DODATKOWY KOMFORT

Piankowy podkład zapewnia dodatkowy komfort. Milimetrowe szczeliny w płytkach działają z elastycznością piankowej maty, chroniąc stawy sportowców przed naprężeniami skrętnymi i zmniejszając zmęczenie. Nadaje się do pomieszczeń o wysokim poziomie wilgotności.

UNIWERSALNOŚĆ

Ta nawierzchnia oferuje wiele możliwości w zakresie wymiarów, kolorów, oznaczania linii sportowych i kształtu, umożliwiając reklamę bezpośrednio na samej nawierzchni. Skorzystaj z naszej usługi znakowania linii sportowych i odbieraj nawierzchnię z oznaczeniami już wykonanymi w fabryce.


OSZCZĘDNOŚĆ I ŁATWOŚĆ INSTALACJI

Nawierzchnia NAXOS składa się z modułów o wymiarach 25 cm x 25 cm z 7 złączami w postaci zatrzasków, które umożliwiają łatwy montaż i demontaż oraz większe oszczędności w naprawie podłogi w razie uszkodzeń. Nie stosuje się klejów do nawierzchni, co sprawia, że ​​można je usuwać i przenosić w inne miejsca.

Dane Techniczne

Wymiary: 25 x 25 cm
Grubość: 1,1 cm
Równość powierzchni: 0,0 mm
Rozszerzalność: od 0,0 do 1,2 mm
Ilość mocowań: 7 punktów na każdej stronie
Montaż: Na utwardzonym podłożu