płytka polipropylenowa, nawierzchnia sportowa

PATMOS EVOLUTION

Nawierzchnia PATMOS EVOLUTION została zaprojektowana pod okiem wielu specjalistów w dziedzinie sportu z całego świata (zawodowi sportowcy, trenerzy i lekarze), pozwoliło to stworzyć podłogę sportową na boiska zewnętrzne z możliwością szybkiego odprowadzania wody. Poprzez stworzenie perforowanej powierzchni z odporną na ścieranie górną warstwą zapominamy o scenariuszu zalanych boisk. Przeznaczona jest do wielu dyscyplin, gwarantuje bezpieczeństwo w każdym sporcie: futsal, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej na rolkach, piłka nożna, piłka ręczna.

WIĘKSZA PRZYCZEPNOŚĆ

Perforowana powierzchnia płytek Patmos Evolution z mikroteksturą, gwarantuje szybki odpływ wody, który nie tworzy kałuż i zapewnia całkowitą przyczepność dla obuwia. Dzięki temu możemy korzystać z boiska o każdej porze roku.

CAŁKOWICIE BEZPIECZNE

Nawierzchnia Patmos Evolution została opracowana z odpowiednio małymi otworami, aby uniemożliwić dzieciom zakleszczenie palców i małych kamieni. Gwarantuje to niski poziom uszkodzeń ciała w razie przypadkowego upadku, czyniąc podłogę bezpieczniejszą.


WSZECHSTRONNOŚĆ

Dzięki niezwykłym właściwościom polipropylenu (PP), który jest polimerem odpornym na naprężenia i tarcia, stworzyliśmy szereg rozwiązań gwarantujących wysoką wydajność, niezawodność i wszechstronność. PATMOS to nawierzchnia, której potrzebuje każdy ośrodek sportu, aby zaspokoić entuzjastów wszelkich dyscyplin sportowych

Moduły mają specjalne matowe wykończenie, które zapewnia doskonałą przyczepność i eliminuje odblaski. Tłumienie boczne poprzez milimetrowe szczeliny (7 punktów mocowania) pomiędzy modułami jest najlepszym rozwiązaniem dla sportów o dużej zwrotności, zapewniając komfort i ochronę stawów.


SZYBKIE ODPROWADZANIE WODY

Patmos Evolution został opracowany w celu szybkiego odprowadzania wody dzięki opracowaniu unikalnej struktury.

Otwory na całej powierzchni gwarantują szybki odpływ w przypadku deszczu, płytki są łatwe do czyszczenia i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo podczas wszystkich sportów. Nawierzchnia jest sucha w ciągu kilku minut po opadach.

UNIWERSALNOŚĆ

Ta nawierzchnia oferuje wiele możliwości w zakresie wymiarów, kolorów, oznaczania linii sportowych i kształtu, umożliwiając reklamę bezpośrednio na samej nawierzchni. Skorzystaj z naszej usługi znakowania linii sportowych i odbieraj nawierzchnię z oznaczeniami już wykonanymi w fabryce.


OSZCZĘDNOŚĆ I ŁATWOŚĆ INSTALACJI

Nawierzchnia PATMOS EVOLUTION składa się z modułów o wymiarach 25 cm x 25 cm z 7 złączami w postaci zatrzasków, które umożliwiają łatwy montaż i demontaż oraz większe oszczędności w naprawie podłogi w razie uszkodzeń. Nie stosuje się klejów do nawierzchni, co sprawia, że ​​można je usuwać i przenosić w inne miejsca.

Dane Techniczne

Wymiary: 25 x 25 cm
Grubość: 1,1 cm
Równość powierzchni: 0,0 mm
Rozszerzalność: od 0,0 do 1,2 mm
Ilość mocowań: 7 punktów na każdej stronie
Montaż: Na utwardzonym podłożu z dobrym odprowadzaniem wody